2011 yılında fikir tohumlarını ekildiği ve aynı yılda kurulmuş olan şirketimiz iş hayatına KAÇKAR CAM AŞ. olarak başlamıştır. Şirketimiz kısa zamanda istediği hedefe ulaşmıştır. Tecrübeli yapımızdan kaynakli, çok eski yıllara dayalı geçmişimizin günümüze dek süregelen yoğun çalışma hayatı ile elde etmiş ve bölgemizin önde gelen cam işleme fabrikalarından biri haline gelmiştir.
Kaçkarcam düzcam, Isıcam, temperli cam, lamine cam ve low-e cam başta olmak üzere inşaat sektöründe kullanılan her tip mimari camı işleme kapasitesine sahiptir.
Yurtiçi müşteri portföyüne sahip bir güce sahip olan şirketi olan Kaçkarcam hizmet sunduğu müşteri yelpazesini ve sunduğu hizmetin kalitesini artırabilmek için çalışanlara, makine parkur ve ekipmanlarına ciddi yatırımlar yapmaktadır. Bu bağlamda yakın zamanda cam işleme kapasitesinin artırılması için devreye alınan yeni makine parkurları firmanın farklı pazarlarda hızlı bir biçimde büyümesine ciddi katkı sağlayacaktır.
Yılların birikimi ile harmanlanan yönetim anlayışımızla her biri yüksek üretim standartlarına göre eğitim almış, gelişim odaklı, ehil, maharetli ve dünya standartlarında bir işgücü oluşturduk. Kaçkarcam, kalite ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığı ve son nesil üretim teknolojisiyle küresel çapta büyük miktarlardaki cam siparişlerini karşılayabilecek noktaya ulaşmıştır.
Uygulama çözümleri ve ürünlerimiz hakkında daha çok bilgi almak üzere sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerimizde sizin ihtiyaçlarınıza özel değişiklikler de yapabiliyoruz.
Çünkü şirketimizde, önemli olan sizin özel ihtiyaçlarınızdada yanınızda olmaktır.